środa, 11 czerwca 2014

ZASADY RYBNIK SWAP PARTY

Jaka jest idea Swap Party i o co w tym wszystkim chodzi? 

Swap Party to nic innego jak wymiana ubrań, które z jakichś powodów przestały nam się podobać, nie pasują rozmiarem lub okazały się być nietrafionym prezentem. Po prostu przynosisz rzeczy, których już nie potrzebujesz i wymieniasz na całkowicie inne, spędzając kilka godzin w sympatycznym gronie.

Co można wymienić podczas SWAP Party? 

W zasadzie wymienić można wszystko, co wiąże się ze strojem i jego dodatkami. Czyli: ubrania (sukienki, spodnie, koszule, płaszcze, kurtki itp.), buty, biżuterię, nakrycia głowy, torebki, dodatki.

Do kogo skierowana jest impreza?

Odbiorcami są ludzie aktywnie poszukujący na rynku modowym ambitnych nowości połączonych z wysoką jakością wykonania. Ludzie dla których wartość przedstawiają rzeczy niepospolite, niebanalne i trudno dostępne dla ogółu. Ludzie otwarci na innowacje i nową jakość.

Jakie są zasady Swap Party w Rybniku? 

Każda osoba, która wyrazi chęć udziału w impreziemusi dostarczyć ubrania dzień przed imprezą.( tj 20 czerwca ) To ważne, gdyż ciuchy trzeba posortować i odpowiednio przygotować.
Dodatkowo jesteście świadkiem kilku pokazów mody oraz macie możliwość zakupy ubrań/dodatków prosto od projektanta w showroomie

Jak będzie wyglądać wymiana? 

Za każdy oddany ciuch (produkt) otrzymasz punkt - bon. Np. za jedną bluzkę otrzymasz 1 bon. Za dwie pary spodni 2 bony. Bony będziesz mógł wymieniać na inne ubrania.

Co się stanie z moimi rzeczami, jeżeli nie uda się ich wymienić? 
Rzeczy, których nie uda się wymienić, zostaną przekazane do Domu Samotnej Matki lub Domu Dziecka w Rybniku.

RSP! zawsze stawiał na alternatywę i świeżość, o którą obecnie dość trudno w tak zwanym modowym świecie. Proponował zawsze coś nowego, promował odmienność i wspierał wartościową sztukę. Przyciąga ludzi o odmiennych od ogółu punktach widzenia o innej wrażliwości na sztukę i w końcu co najważniejsze, ludzi którzy całkowicie zostają pochłonięci przez moc i barwę otaczających ich ubrań.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz