piątek, 22 lutego 2013

WERNISAŻ

Rybnik Swap Party skupia wielu artystów, oto kilku z nich:

ERNEST MITORAJ
Fotograf, pochodzącym z okolic Oświęcimia.
Aktualnie mieszka w Krakowie i głównie tam poświęca się swojej pasji.
W zeszłym roku ukończył szkołę fotograficzną, a obecnie studiuje grafikę na Krakowskim uniwersytecie.
Jego prace to przede wszystkim tematyka beauty & fashion. Pierwszym sukcesem Ernesta było umieszczenie jednego ze zdjęć na włoskim blogu vogue.it. Najbardziej inspirującymi dla niego fotografami jest duet Gomillion & Leupold oraz prace Davida La Chapelle.  Wymaga wiele od innych,ale przede wszystkim od siebie.
Ceni sobie indywidualność oraz perfekcjonizm, dlatego jego prace dopięte na ostatni guzik. Chętnie podejmuje współprace z wieloma modelkami, modelami, wizażystami i projektantami.

KATARZYNA KACZMARCZYK
Zakochana w ludziach, twarzach, gestach, ruchach, emocjach, uśmiechach dzieci. Fotografuje ponieważ to cały jej świat.
Zapraszamy do studia. 


GABRIELA PYJAS
Fotografuje, bo lubi. To jej sposób na życie, możliwość wyrażenia siebie. Ciągle uczy się fotografii, lecz z każdym kolejnym zdjęciem jest coraz łatwiej. Czasem jednak robi ten "przysłowiowy" krok w tył, lecz potem nadrabia dwoma kroki do przodu... a ogromna ilość pomysłów, gotowych do realizacji nie daje jej spokoju.
Na RSP po raz drugi!

SONIA TATTAM
Malarka, kulturoznawca, PR-owiec i stylistka. Modą interesuje się od zawsze! Od 11 roku życia prenumeruje gazetę Elle. Uwielbia romantyczne boho i 'London look'. Prowadzi w Anglii warsztaty z zakresu stylizacji i wizerunku. Swoją wiedzę chciałaby teraz wykorzystać w Rybniku i pomóc kobietom, które nie mają pomysłu na siebie. Oprócz tego, wszystkie swoje wolne popłudnia poświęca malarstwie, bo jest to jej największa pasja. Na swapie zaprezentuje swoje dzieła malarskie oraz poprowadzi krótką prelekcje dotyczącą metamorfoz.Otwarcie wernisażu 18:30- Okrąglak!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz