piątek, 22 lutego 2013

SHOWROOM


"HEBEQUSS" - KATARZYNA KUS

Tutaj możecie zrobić zakupy
To mieszanka różnych stylów. Styl sportowy i awangardowy w jednym, wyróżniający się brakiem jakichkolwiek ograniczeń, nie poddający się trendom, narzuconemu myśleniu, zezwalający na totalną swobodę. Motyw przewodni to - Nieobliczalność. Kolekcje tworzone są z myślą o osobach, które cenią przede wszystkim indywidualność. Rok założenia 2013.

"CHOUETTE VINTAGE" - ŁUKASZ WASZKIEWICZ

www.facebook.com/chouette
To niezwykła zabawa na styku konwencji. Każdy z nas może pozwolić sobie w niej na bardzo dużo, panuje tu ogromna dowolność w doborze trendów.
Moda zawsze opierała się na powrotach. Lubimy wracać do przeszłości, czuć się z nią związani. Przeszłość daje nam również możliwość tworzenia rzeczy nowych, mieszania różnych elementów i podziwiania zaskakujących i odkrywczych połączeń.
Już dawno ubrania przestały być dla ludzi jedynie osłoną przed niesprzyjającą pogodą. Powinnu być dla nas zabawą i dawać niekończącą się radość! Jeśli chcesz dodać swoim stylizacją oryginalnego i niepowtarzalnego charakteru rozejrzyj się bacznie dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

"TURKUSÓWKA" - IZA SZEWCÓW
Izabela Szewców, studentka edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych, walcząca z dyplmomami z aranżancji wnętrz oraz technik malarskich. Celem dnia codziennego stała się realizacja siebie poprzez twórczość szeroko pojętą, z każdym nowym pomysłem precyzyjnie dążyć do celu!

Pierwsze sowy powstały z potrzeby drobiazgu. Innego, kolorowego, własnego. Następne zostały wykonane na potrzebę osób mi bliskich. Tym sposobem zaistniał pomysł na tworzenie biżuterii unikalnej wykonanej własnoręcznie z modeliny oraz oryginalnych dodatków.
Osowiałość nabiera kolorów!

JUSTYNA JURCZYK
Biżuteryjka, fotoreporterka amatorka.
Tworzeniem biżuterii zajmuje się od sześciu lat, od trzech próbuje swoich sił w bardzo pracochłonnej technice "wire wrapping". Do swoich prac używam srebra i kamieni półszlachetnych, a każdy egzemplarz jest jedyny i niepowtarzalny.
W ubiegłym roku przeszłam kurs sutaszu pod okiem fantastycznej artystki jaką jest Joanna Potępa - właścicielka marki Wyjątek. Nie brałam na poważnie ostrzeżeń Joanny, że sutasz to nałóg - teraz wiem, o czym mówiła. Tego nie da się przestać robić wyznaje Justyna!

Sutasz jest magiczny, wciągający, a moje Klientki wiedzą o czym mówię. Ta biżuteria odmienia kobiety!
Pomimo tego, iż rękodzieło jest obecnie trendy - ciężko kupić je poza portalami internetowymi związanymi z rękodziełem. 
Prace Justyny znajdziemy:
 www.brocante.pl.

Na żywo można je oglądać na rybnickim Swap Party. 
Bardzo chętnie realizuje indywidualne projekty i takich zamówień mam więcej - dodaje artystka.  

JOANNA CZUPRYNIAK "STAR"
Kobieta dojrzała z naiwną dziecięcą wyobraźnią, matka, bez-robotna, wiecznie zajęta, poszukująca, twórczo niespokojna i niezaspokojona, pani filolog bez artystycznego wykształcenia i warsztatu. Od 6 miesięcy w nieustannym towarzystwie kartek, pisaków, toreb, torebek, swoich robotów i stowrów- wytworów. Z wizją tworzenia rzeczy niebanalnych, nieoczywistych, ratując przedmioty zapomniane i niedoskonałe.

"ZJEM CIE" - NATALIA MORGAŁA
Studentka drugiego roku edukacji artystycznej. Zaczęła tworzyć " słodką" biżuterie początkowo wyłącznie na swoje potrzeby gdyż miała problem z kupieniem czegoś podobnego w sklepie. Z czasem okazało się, że wiele znajomych chciałoby kupić i w ten sposób rozpowszechnia swoje dzieła w kręgu przyjaciół.

Osiągnięcia:

Rybnik Swap Party - pierwsz impreza na której spotkaliśmy ZJEM CIE
19 maj 2012

POZOR! Multu art experience Bielsko - Biała
14-15 września 2012

Dziupla Artystyczna - warsztaty bransoletkowe we współpracy z ZJEM CIE
6 listopad 2012

Wieczór z pasją
17 listopad 2012

Rękodzieła można spotkać i zarazem nabyć w Dziupli Artystycznej.
Niebawem ZJEM CIE będzie obchodzić rok.
Biżuteria obiegła cały świat - znajduje się między innymi u szczęśliwych posiadaczy na Filipinach, w Stanach Zjednoczonych, Szkocji, Turcji, Niemczech oraz Anglii.

HIGH FOR THIS
Malowanie oraz transferowanie przeróżnych motywów na koszulkach i bluzach.
Zasada projektantki: Ma być prosto, jasno i przejrzyście. Z dystansem do siebie i świata!

UDANYCH ZAKUPÓW!

+ wystawa kostiumów

INEZ OSZEK
Studiuje Wzornictwo - Projektowanie Mody w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Interesuje się stylizacją sylwetki oraz projektowaniem ubioru ale również różnych dodatków jak naszyjnik, kolczyki, paski czy torebki. Często też przerabia już gotowe wyroby. Jak sama mówi: często nawet niepozorny motyw jest w stanie zainspirować mnie do stworzenia czegoś niezwykłego ze zwyczajnej rzeczy.ZAPRASZAMY DO STOISK! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz