sobota, 23 lutego 2013

PROJEKTANCI

LIBERMAN
Liberman - zobacz koniecznie!

Małgorzata Grzywnowicz & Małgorzata Węgiel - marka LIBERMAN

Projektantkami marki LBERMAN są zdobywczynie najważniejszych polskich nagród  w projektowaniu ubioru : głównej nagrody : ZŁOTA NITKA oraz głównej nagrody MEDIÓW ZŁOTA NITKA na Fashion Week Poland 2009. Były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w innych międzynarodowych konkursach. W 2009 roku zostały wyróżnione przez GREMIO ARTESANO DE SASTRES Y MODISTASZ i zaproszone na staż do akademii projektowania ubioru haute couture w Walencji.

LIBERMAN tworzy dla ludzi, którzy z pasją i odwagą chcą zmieniać świat na lepsze, udowadniając dzień po dniu, że wszystko jest w ich zasięgu. Wiara w przyszłość i własne możliwości pozwalają im kreować nowe trendy i idee.

POKAZ SWAPOWY

Stylizacje przygotowują : Aleksandra Słaboń oraz Alicja Woszkowska

Stylizacje z ubrań przeznaczonych do wymiany

PAWEŁ MROCZEK

pawel-mroczek.blogspot.com
Stylista, Stylista Fryzur wielki pasjonata i indywidualista !

GLAM CHIC!

Nie traktuj mody dosłownie!
Bazując na tym co porządane i doskonałe!
Inspiracją dla stworzenia pokazu była dla mnie wielka chęć uzewnętrzenienia własnego " JA". Ciągła odwaga, światopogląd i bodźce z zewnątrz są dla mnie największą inspiracją. Podpatrując coraz bardziej mało zachowawczą dziś ulice, coraz większy brak granic, unikaTowy look który ciągle mnie zaskakuje i napawa optymizmem.

Mogę uczestniczyć, mogę Tworzyć!
CATERINA
Kobiety. To wokół nich kręci się świat. To do kobiety właśnie wzdychamy. Są naszymi muzami. Są natchnieniem. Inspiracją. Głupiejemy dla nich  i pożądamy ich względów, ale właśnie za to kobiety kochają nas bezgranicznie.

Kobiety są tą wrażliwszą częścią naszego istnienia. Od nich uczymu się cierpliwości, delikatności. To one są naszym szczęściem. Od kobiety wszystko się zaczyna... miłość, rodzina - życie.

Kobiety są nieprzejednane. Nie można, ba, nie wolno chcieć zrozumiec kobiet. To złudne zadanie, bo kobieta przecież zmienną jest. I to w nich najpiękniejsze. Ta nieprzewidywalność, frywolna naiwność, nieskrywana chęć do zmieniania świata na lepsze. Tak, to cech szczególne, które nam mężczyznom trudno pojąć, szczególnie w świecie wypełnionym testosteronem i adrenaliną.

Kobiety z natury są dominujące i choć tego na pozór nie widać, doskonale potrafią zjednywać sobie mężczyzn. Ale w przeciwieństwie do facetów, kobiety nie muszą i nie robią tego, aby nam cokolwiek udowodnić. Po prostu są od nas z założenia lepsze.

Kobiety są wyjątkowe. Swoja wyjątkowość podkreślają na wiele sposobów. Hołdujemy temu. Bez tej dozy samouwielbienia kobiet, mężczyźni nie byliby w stanie wznieść się na wyżyny swoich możliwości. I jakkolwiek by to nie zabrzmiało - kobiety wodzą nas na pokuszenie!

A co z całą resztą? Co z ubraniami, biżuterią, butami - niewątpliwie atrybutami, które są przecież dopełnienie kobiecego piękna? Ech. To tylko marginalne dobra. Owszem są przedłużeniem kobiecości, ale.. właściwie interpretowane zmuszają nad do refleksji, że  to jedynie dodatki.
Wisienka "na" . Swego rodzaju dopełnienie całości. Nic poza tym...ZAPRASZAMY!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz