wtorek, 4 stycznia 2011

Prezenty!

Gorący czas wyprzedaży właśnie się rozpoczął, więc i my ruszyliśmy do przodu!

Rybnik Swap Party jest wspierany przez liczne firmy, jedną z nim jest Avon(oddział Rybnik), który ufundował

TRZY KOSZE KOSMETYKÓW o wartości 100zł

Jak zdobyć owy kosz rozkoszy:
Podczas zbiórki ubrań(7 i 14 styczeń), każdy z uczestników będzie losował wejściówkę, tylko trzy z nich będą opieczętowane logotypem AVON.

Szczęśliwiec odbiera nagrodę podczas imprezy, tj. 15 stycznia bezpośrednio po POKAZIE MODY.fot. Avon


O Makijaż Ciała,czyli tzw Bodypaiting zadbało studio Kazim
Kazim.pl

Kazim-studio artystyczne
Firma usługowo-hadlowa z artystycznym wcięciem, które dominuje nad całą Twórczością młodych i utalentowanych „malarzy” ciała. Studio współpracuje z różnymi artystami i tworzy niebanalne projekty nie tylko w Polsce, ale i na terenie całej Europy. Uczestniczy w imprezach graffiti i bodypainting, sesjach zdjęciowych oraz tworzymy własne projekty. Istotną ciekawostką z ich działalności jest fakt, że stali się w Polsce prekursorem sztuki malowania graffiti na ciele, czyli tzw. Bodywriting, który nadal niestety jest mało znany w Polsce.

Bodypaiting:
Nowoczesna sztuka malowanie ciała
Wielkim atutem bodypainting jest jego skuteczność w przekazywaniu informacji. Wywiera on wielkie wrażenie na gronie odbiorców, przykuwa ich uwagę i na długo pozostawia pozytywne wspomnienia. Proszę sobie wyobrazić modelkę, które prezentuje na sobie jakiś obraz z przesłaniem lub logo firmy, która może znaleźć się wszędzie. Wspaniała ruchoma reklama.Bardzo popularne jest również malowanie twarzy. Dzieci to uwielbiają. Wprowadza ich to jeszcze głębiej w ich własny świat, gdy np. wymalujemy ich na pirata, motyla lub tygrysa

ZAPRASZAMY!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz