czwartek, 3 czerwca 2010

Welcome back:)

Po trzech miesiącach przerwy, Swap Rybnicki zalicza wielki come back. W międzyczasie jedni z nas stali się prawdziwie dorośli (zdając najważniejszy życiowy egzamin:), niektórzy, na dobre wciągnęli się w wir nowej pracy, a jeszcze inni dopiero zdobyli tę pierwszą.
Ale tuż za rogiem już czają się wakacje, upragniony urlop i beztroskie chwile.
To fantastyczna okazja, by sezon wakacyjny rozpocząć kolejną edycją Rybnickiego Swapu, nie sądzicie?

plakataaa


Idąc za głosem ludu, tym razem Swap organizujemy w innym miejscu. Jest nim rybnicki Klub Euphoria. Klub znajduje się pod Teatrem Ziemi Rybnickiej. Nikomu z miejscowych nie trzeba chyba tłumaczyć, gdzie znajduje się ten kulturalny obiekt. Dla zamiejscowych, tradycyjnie w następnej notce pojawi się mapka z dojazdem.

Nie zmieniły się za to zasady uczestnictwa.
Tak jak poprzednio, ubrania na wymianę przynosimy dzień wcześniej-25 czerwca w godzinach 14-17. Za każdy oddany ciuch otrzymamy bon na wymianę. Pamiętajmy o naczelnej zasadzie. Przynosimy tylko takie ciuchy, które same chcielibyśmy jeszcze założyć.
Swap rozpoczniemy tym razem o bardziej przyjaznej porze niż ostatnio, a więc w samo południe-26 czerwca. Impreza potrwa do godz. 15.
Przewidujemy co najmniej dwa cykle wystawiania ubrań.
Podczas SWAPU znów będzie można nabyć biżuterię wykonaną z filcu.

Wstęp za symboliczną opłatą:6 zł. W cenie talon na napój.

Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa. Liczymy bardzo na udział Panów oraz osób, które za pierwszym razem deklarowały udział, ale mimo wszystko nie pojawiły się:).

Zgłoszenia do udziału w imprezie przyjmujemy do 22 czerwca. Zgłaszajcie się na maila lub przez Fan Page Facebooka.

Zróbcie rewolucję w szafie i poczujcie lato !!!

Przygotowania do Rybnik Swap Party-vol. 2 uważamy za rozpoczęte!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz