piątek, 18 czerwca 2010

Raz, dwa, trzy, odliczamy!

Rybnik Swap Party vol.2 już za tydzień. Przypominamy, że ubrania zbieramy dzień przed wymianą ubrań, czyli 25 czerwca w godzinach 14-17.

Imprezę zaczynamy 26 czerwca w samo południe. Ubrania będą wystawiane w dwóch turach: o godz. 12 i 13.

Po godz. 14, mamy dla Was nie lada gratkę. Mini pokaz mody, w którym główną rolę grać będą ubrania przyniesione na SWAP:). Kilka modelek (i jeden model;) zaprezentuje wizję jednej z organizatorek, która przeobrazi się w stylistkę i przedstawi swój pomysł na łączenie tkanin i kolorów.

Na Swapie pojawią się też dwa stoiska z biżuterią, tworzoną przez niezwykłe kobiety.
Judyta Grzesik - istota twórcza:). Oprócz wykonywania biżuterii, zajmuje się też fotografią i tworzy za pomocą słów. Publikuje swoje prace m.in. w rybnickim piśmie "Zalew Kultury". Jej biżuterię można nabyć za pomocą jej profilu na Facebooku oraz serwisie Allegro. Na Swap obiecała przynieść również ręcznie wykonane torby, które szyje wraz z mamą.Kolczyki autorstwa Judyty Grzesik. Zdjęcie pochodzi z profilu Judyty w serwisie Facebook.

Miłośnikom niecodziennych ozdób, przypadnie również do gustu stoisko Aleksandry Piekarczyk z niezwykłą biżuterią wykonaną z filcu. Wkrótce powstanie strona internetowa, gdzie zamieszczona zostanie oferta. Tymczasem wszystkich zainteresowanych odsyłamy do maila: markizadepompadour@biznespoczta.pl

filc_1a


Aleksandra Piekarczyk wraz z częscią swojej filcowej kolekcji, podczas pierwszej edycji Rybnik Swap Party. Fot: Agnieszka Wołowczyk.Całą imprezę zamierzamy zakończyć o godz. 15.00.

Czekamy na wasze zgłoszenia do udziału w imprezie.

Wszystkim niezdecydowanym mówimy: weź pod rękę mamę, ciocię, córkę, koleżankę, chłopaka, męża czy brata i SWAP-uj z nami:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz