poniedziałek, 11 marca 2013

OPINIA:


Rybnik Swap Party to nasz rybnicki Fashion Week. Pokazy mody są niesamowita okazją dla młodych projektantów do zaprezentowania się większej publiczności, strefa showroom jest kolorowa, ciekawa i przyciąga klientów swoją bogata ofertą ręcznie robionej biżuterii, ubrań czy innych ozdób. Wymiana ubrań pozwala na zmianę w naszej zafie. Ta impreza to genialna inicjatywa.
Inez Oszek - projektantka 

SWAP? Według mnie jest to niesamowita innowacja w Rybniku. Nigdy wcześniej czegoś takiego tutaj nie było. Taka impreza gromadzi wielu ludzi, którzy interesują się modą, biżuterią, fotografią czy innymi dziedzinami sztuki i kultury. Mnie najbardziej tutaj zainteresował pokaz mody. Dzięki takim pokazom mogłem trochę bardziej sobie wyobrazić jak takie wybiegi wyglądają na profesjonalnych pokazach.
Andrii Gryshkevych - uczestnik

Uczestniczę w Rybnik Swap Party jako wolontariuszka od dwóch edycji. Moim zdaniem jest świetny pomysł na rozwijanie modowych zainteresowań, poznawanie nowych, ciekawych ludzi, a przy okazji także pomoc potrzebującym – w końcu wszystkie ubrania, które nie „znajdą” nowego właściciela są przekazane do Domu Dziecka. Bardzo cieszę się, że mogę pomóc przy organizacji tego eventu. Dzięki Rybnik Swap Party istnieje możliwość promowania młodych artystów z okolic Rybnika i nie tylko! Mimo, że czasem jest sporo nerwów, udziela nam się entuzjazm Stefanii i wszyscy naładowani pozytywną energią pracujemy żeby wszystko udało się według planu. BEZ CHWILI ZASTANOWIENIA mogę powiedzieć, że chciałabym, aby RSP stał się tradycją dla większej liczby ludzi- dla mnie już jest.
Hanna Kuczera – wolontariuszka    
a może Ty podzielisz się z nami swoją opinią? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz