środa, 9 maja 2012

PLAN IMPREZY


18 - 05- 2012

Bar Masala

16:00-20:00 Zbiórka ubrań
17:00-18:00 Razem z pracownią Colorglass tworzymy mozaike

19 - 05 - 2012

Bar Masala

17:00 Wyłożenie ubrań part I

17:30 Pokaz Mody

 Inez Oszek
Studiuję Wzornictwo- Projektowanie Mody w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Interesuję się stylizacją sylwetki oraz projektowaniem ubioru ale również różnych dodatków jak naszyjniki, kolczyki, paski czy torebki. Często też przerabiam już gotowe wyroby. W moim życiu ważna jest fotografia, która między innymi pozwala utrwalić na zdjęciach moją twórczość. Często nawet niepozorny motyw jest w stanie zainspirować mnie do stworzenia czegoś niezwykłego ze zwyczajnej rzeczyTomasz Walus
Zajmuje się organizacją projektów społecznych i kulturalnymi eventami. Robi pokazy mody, wystawy, performance, happeningi.
Kocha sztukę współczesną i użytkową, lubi symbolizm i alegorie , które często można dostrzec w jego dziełach.
Inspiracje czerpie z telewizji, internetu i ulicy.
W sztuce użytkowej kocha to,że może pokazywać rzeczywistość  na swój własny sposób i kiedy ludzie to doceniają. Może dostrzegać i tworzyć świat zupełnie inny niż ten który nas otacza, jak i ten który jest jego komentarzem do teraźniejszości.
Uważa, że sztuka to nie tylko piękno...   Monika Lemańska
Studentka 3 roku wzornictwa w Bydgoszczy, finalistka międzynarodowego konkursu na koszuklę Orsay o raz wielokrotna półfinalistka off fashion kielce. Kocha tworzyć, modę uważa za istotną część zycia społecznego. Inspiracje bierze z nałogowego obserwowania świata.

Bloom , kolekcja na sezon wiosna lato 2012. Wpisuje się w aktualne trendy mimo niekonwencjonalnym połączeniom materiałów jak farbowane gazy, tiule, i tworzywa sztuczne. Świerze spojrzenie dla świadomych swej kobiecości a zarazem subtelnej kobiety.      Caterina"Kobiety. To wokół nich kręci się świat. To do kobiet właśnie wzdychamy. Są naszymi muzami. Są natchnieniem. Inspiracją. Głupiejemy dla nich i pożądamy ich względów, ale właśnie za to kobiety kochają nas, bezgranicznie"

  Twoja Szafa

stylizacje - Sonia Tattan/ Magdalena Stevens


Rybnik Swap Party
stylizacje - Aleksandra Słaboń/ Martyna Ogerman


Coffeina - Club & Cafe


 Godzina: 00:00  Magdalena WasiakPrezentowana kolekcja jest dzieckiem przypadku. Główna inspiracją do stworzenia ogólnego zarysy wykreowanego w mojej głowie było moje własne wyobrażenie młodych Francuzem z dobrych domów - w słodkich sukienkach, koronkach, kołnierzykach, bawiących się po szkole na karuzeli na Montmarte. Jednak o stworzeniu każdego ubrania decydowała chwila - jedno spojrzenie na tkaninę.

Kolekcja całkowicie jest wykonana z tkanin vintage znalezionych w second-handach, na targach staroci lub po prostu w szafie cioci, babci czy innego wujka.

Ubrania w formie są proste nieskomplikowane - głównym założeniem kolekcji jest prostota kroju, stanowią idealną ramkę dla kobiecości, a także będąca wymarzonym tłem dla, już samych w sobie pięknych, wzorzystym tkanin o różnych fakturach.

19:00 Spotkanie  z Gościem Specjalnym. analiza wernisażu awangardowego malarstwa Martyny Popiel/20:00 Wymiana ubrań part II i analiza wernisażu
21:30 Zakończenie imprezy i przejście na after party

00:00 Pokaz Mody - Magdalena Wasiak/ Coffeina- Club & Cafe ( Rynek 1)

17:00-21:30 Showroom/ hand madeZAPRASZAMY!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz