sobota, 18 czerwca 2011

Rybnik Swap Party vol.5


fot. Rafał Szymura

Oświadczam uroczyście, wszem i wobec wszystkich rybniczan;), że kolejna edycja Rybnik Swap Party doczekała się swego terminu! Impreza odbędzie się 14-15 lipca w Barze Masala przy ul. Powstańców Śląskich.

14 lipca odbędzie się zbiórka ubrań w godzinach 16:00-20:00 na terenie Baru Masala, podczas której należy zakupić wejściówkę na dzień następny. Cena wejściówki 6 zł. 15 lipca o godzinie 18:00 ciąg dalszy atrakcji. Co tym razem dla Was przygotowaliśmy? Wymianę ubrań, pokaz mody połączony z elementami body-paitingu, pokaz autorskich projektów Bogusławy Jaworskiej-Zniszczoł, Lazar Stefanii oraz Tomasza Walusa, a także prezentacje okolicznych butików (m.in. Single Styl) oraz oczywiście pokaz ubrań przyniesionych przez Was drodzy uczestnicy. Nasze stylistki po raz kolejny postarają się udowodnić, że ubrania których się pozbywacie można ciekawe zestawić i wykorzystać powtórnie!

Głównym punktem programu będzie rozmowa z Piotrem Sobikiem, fotografem mody, który z chęcią podzieli się z nami swoim doświadczeniem oraz wypowie się na temat wernisażu zdjęć modowych, który również będzie towarzyszyć imprezie. Kończymy wystawieniem drugiej partii ubrań podczas której będzie można nabyć stroje z pokazu swapowego.

Dla wszystkich uczestników mamy mega atrakcyjną niespodziankę:) Najlepiej ubrana uczestniczka/ ubrany uczestnik, otrzyma w prezencie profesjonalną sesję zdjęciową! W jury zasiądą: organizatorki Rybnik Swap Party oraz projektanci, który będą promować kolekcje podczas imprezy.

Ważne info!

- przy wejściu każdy uczestnik otrzyma karnet, na którym zaznaczona zostanie ilość możliwych do wymiany ubrań (absolutnie zabronione jest jego zgubienie!)
- wlot – 6 zł ( w cenie napój i poczęstunek). Za okazaniem biletu przy barku otrzymujemy napój!
- zakup biżuterii hand made!
- możliwość skorzystania z porad wizażystów i stylistów
- niespodzianka dla pierwszych 20 osób, które wyślą swoje zgłoszenie na swaprybnik@gmail.co
- najlepiej ubrana uczestniczka/ ubrany uczestnik, otrzyma w prezencie profesjonalną sesję zdjęciową! W jury zasiądą: organizatorki Rybnik Swap Party oraz projektanci, który będą promować kolekcje podczas imprezy.

Ubrania, które nie znajdą swojego nowego właściciela zostają przekazane do Domu Dziecka oraz Domu Samotnej Matki w Rybniku.


Imprezie patronuje serwis Rybniczanka.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz